Ankara istanbul ve izmir civarinda evden eve nakliyat firmalari icin dogru yerdesiniz. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz.
istanbul evden eve nakliyat firma listesi icin tiklayiniz.
evden eve nakliyat

21 iyun. Bütün medalçılar

Sayta qoyulub: 21:28 21.06.2015 (362 dəfə oxunub)

 

Aerobika

 

Qarışıq cütlük

1. Sara Lopes Moreno/Visente Lloris Lli (İspaniya)

2. Miçaela Kastoldi/David Donati (İtaliya)

3. Dukik Canazian/Denis Solovev (Rusiya)

 

Qruplar

1. Macarıstan

2. Rumıniya

3. İspaniya

 

Akrobatika

 

Qarışıq cütlük

Temp hərəkətləri

1. Marina Çernova/Georgi Pataraya (Rusiya)

2. Yana Vastavel/Solano Kassamayor (Belçika)

3. Hanna Bauqin/Rayan Bartlett (Böyük Britaniya)

 

Balans hərəkətləri

1. Çernova/Georgi Pataraya (Rusiya)

2. Yana Vastavel/Solano Kassamayor (Belçika)

3. Hanna Bauqin/Rayan Bartlett (Böyük Britaniya)

 

Qadınlar

Qrup

Balans hərəkətləri

1. Belçika

2. Rusiya

3. Belarus

 

Temp hərəkətləri

1. Belçika

2. Rusiya

3. Belarus

 

Batut

 

Kişilər

Batut

1. Dmitri Uşakov (Rusiya)

2. Vladislav Xançarov (Belarus)

3. İlya Qrişunin (Azərbaycan)

 

Sinxron hərəkətlər

1. Mixail Melnik/Dmitri Uşakov (Rusiya)

2. Vladislav Xançarov/Mikalay Kazak (Belarus)

3. Martin Qromovski/Kirilo Sonin (Almaniya)

 

Qadınlar

Batut

1. Yana Pavlova (Rusiya)

2. Katerin Drişoll (Böyük Britaniya)

3. Hanna Xarçonak (Belarus)

 

Sinxron hərəkətlər

1. Anna Kornetskaya/Yana Pavlova (Rusiya)

2. Marine Jurber/Joelle Valles (Fransa)

3. Bitriz Martins/Ana Rente (Portuqaliya)

 

Bədii gimnastika

 

Fərdi

Həlqə

1. Marqarita Mamun (Rusiya)

2. Melitina Staniovta (Belarus)

3. Neta Rivkin (İsrail)

 

Top

1. Yana Kudryavtseva (Rusiya)

2. Qanna Rizatdinova (Ukrayna)

3. Melitina Staniovta (Belarus)

 

Gürzlər

1. Yana Kudryavtseva (Rusiya)

2. Qanna Rizatdinova (Ukrayna)

3. Melitina Staniovta (Belarus)

 

Lent

1. Yana Kudryavtseva (Rusiya)

2. Marina Durunda (Azərbaycan)

3. Salome Pazava (Gürcüstan)

 

Qrup

Lent

1. Rusiya

2. Ukrayna

3. İsrail

 

Gürzlər və həlqələr

1. Belarus

2. İsrail

3. Ukrayna

 

Atıcılıq

 

Kişilər

50 metrdən 3 vəziyyətdə tüfənglə atəş

1. Valerian Soveplan (Fransa)

2. Petar Qorsa (Xorvatiya)

3. Vitali Bubnoviç (Belarus)

 

Dairəvi stend

1. Valerio Luçini (İtaliya)

2. Stefan Nilsson (İsveç)

3. Marko Kemppaynen (Finlandiya)

 

25 metrdən tapança ilə sürətli atəş

1. Kristian Reitz (Almaniya)

2. Aleksey Klimov (Rusiya)

3. Oliver Geis (Almaniya)

 

Kamandan oxatma

 

Qadınlar

Fərdi

1. Karina Vinter (Almaniya)

2. Maya Yaqer (Danimarka)

3. Alisia Marin (İspaniya)

 

Şosse velosipedi

 

Kişilər

Şosse yarışı

1. Leon Luis Sançes (İspaniya)

2. Andrey Qrivko (Ukrayna)

3. Petr Vakoç (Çexiya)

 

Su polosu

 

1. Serbiya

2. İspaniya

3. Yunanıstan

 

Çimərlik voleybolu

 

Kişilər

1. Martins Plavins/Haralds Reqza (Latviya)

2. Dmitri Barsuk/Yaroslav Koşkarev (Rusiya)

3. Premiçl Kubala/Yan Hadrava (Çexiya)

 

Suyatullanma

 

Kişilər

Platforma

1. Mattyu Li (Böyük Britaniya)

2. Nikita Şleyker (Rusiya)

3. Aleksis Yandard (Fransa)

 

Qadınlar

3m tramplin

1. Katerine Torrans (Böyük Britaniya)

2. Yekaterina Nekrasova (Rusiya)

3. Saskia Ottinqaus (Almaniya)

  

SON AYDA ƏN ÇOX OXUNANLAR:

    XƏBƏR LENTİ

    istanbul tuzla da evden eve nakliyat bizim isimizdir. detaylar icin lutfen tuzla evden eve nakliyat tiklayin.
    Ayrica pendik nakliyat firmalari arasinda da lideriz. pendik evden eve nakliyat
    Bakirkoy icin de yaninizdayiz. bakirkoy evden eve
    cekmekoy nakliye firmalari cekmekoy evden eve nakliyat